dzieci w przedszkolu

Misja Przedszkola Niepublicznego Gumisie

Misją Przedszkola Niepublicznego Gumisie jest dostarczać dzieciom dużo radości, ciepła, uśmiechu i zabawy. Tworzymy naszym podopiecznym możliwość doświadczania i twórczego przeżywania, a także oferujemy mnóstwo teatralnych i artystycznych wzruszeń. Naszym priorytetem jest słuchać, akceptować i spełniać marzenia Państwa dzieci.

Pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów dzieci cieszą się swoim dzieciństwem, uczestnicząc z radością i entuzjazmem w organizowanych przez nas warsztatach. Nasi absolwenci są przyszłymi miłośnikami sztuki i kultury. Odkrywamy w dzieciach różne talenty, takie jak aktorstwo, muzyka, plastyka i taniec.

Zabawa w teatr

W naszym przedszkolu zabawa w teatr jest jednym z narzędzi, które pomagają w wychowaniu dzieci. Zyskują one możliwość swobodnego kontaktu z rówieśnikami i oderwania się od codziennej rzeczywistości. Dzięki temu uczą się współpracy, zrozumienia innych oraz eksplorują różne formy sztuki. Rozwijają swoją wyobraźnię, myślenie i zdolność do empatii, wnikając w emocje bohaterów teatralnych.

Nasi podopieczni śpiewają, tańczą i grają, ponieważ mają w sobie naturalną potrzebę wyrażania siebie. Teatralne Gumisie to wspaniały sposób, by wprowadzić je w świat teatru i sztuki. Działalność artystyczna w naszych placówkach jest kontynuowana od wielu lat. Aktywnie uczestniczymy i prezentujemy osiągnięcia dzieci na terenie placówki, w lokalnym środowisku oraz w całym Poznaniu.

Przedszkole z wyżywieniem

W Przedszkolu Niepublicznym Gumisie dbamy o to, aby nasze dzieci miały zapewnione zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia. Nasz jadłospis jest starannie dobierany przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy zwracają uwagę na to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również pełne wartości odżywczych, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni, że ich dzieci otrzymują wszystko, co najlepsze. Ponadto regularnie organizujemy warsztaty kulinarne, gdzie dzieci mają możliwość nauczyć się, jak przygotowywać zdrowe i kolorowe przekąski.

Integracja i akceptacja – nasze cele

W Przedszkolu Niepublicznym Gumisie stawiamy na akceptację, integrację i wsparcie. Każde dziecko jest u nas traktowane indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości. Dzięki temu tworzymy środowisko, w którym maluch może czuć się bezpiecznie i swobodnie rozwijać swoje umiejętności. Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci uczą się szacunku, empatii i współpracy, co jest kluczowe dla ich przyszłego życia społecznego i zawodowego. Organizujemy różnorodne zajęcia, które pomagają najmłodszym zrozumieć i zaakceptować różnorodność, co jest fundamentem naszej filozofii.

Zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu

Proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, mających na celu rozwijanie przeróżnych zdolności u dzieci. Począwszy od warsztatów artystycznych, przez lekcje muzyki, teatru, naukę języków obcych, aż po eksperymenty naukowe – u nas każde dziecko odkryje coś interesującego dla siebie. Wszystkie proponowane zajęcia są prowadzone przez kompetentnych pedagogów i ekspertów, co zapewnia wysoki standard edukacji. W rezultacie  najmłodsi nie tylko zdobywają nowe umiejętności, ale również rozwijają swoją kreatywność, umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej.

Zachęcamy do zapisów do naszego przedszkola na Naramowicach. Przyjmujemy najmłodszych przez cały rok i dbamy o to, by dzieci czuły się komfortowo i zostały zaakceptowane w nowej grupie.

przedszkole-dzieci-18
przedszkole-dzieci-19