Prywatne przedszkole – Naramowice

Przedszkole Niepubliczne Gumisie, zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Naramowice, to miejsce, gdzie każde dziecko może poczuć się jak w domu. Założone w 2005 roku jako "Gumisiowy Domek" przedszkole rozwinęło swoją działalność, otwierając w 2008 roku drugi oddział – "Gumisiowy Las". Misją naszej placówki jest zapewnienie dzieciom szczęśliwego dzieciństwa, w którym mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Wspieramy rozwój osobisty i edukacyjny naszych podopiecznych, oferując zajęcia dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach. Przedszkole Gumisie to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń do zabawy i twórczego spędzania czasu.

W naszym przedszkolu stawiamy na rozwój kreatywności i umiejętności społecznych, co jest możliwe dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych. Organizujemy warsztaty plastyczne, zajęcia teatralne, muzyczne oraz językowe, które pozwalają dzieciom odkrywać nowe talenty i rozwijać zainteresowania. Współpracujemy z lokalnymi artystami i instytucjami kultury, co umożliwia naszym podopiecznym bezpośredni kontakt z prawdziwą sztuką. Dzięki temu najmłodsi nie tylko uczą się nowych umiejętności, ale także budują swoją samoocenę i zdolność do pracy w grupie. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko może znaleźć coś dla siebie.

W naszym przedszkolu na Naramowicach dbamy o to, aby nasze zajęcia były różnorodne i dostosowane do wieku oraz zainteresowań dzieci. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które stymulują rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny naszych podopiecznych. Od warsztatów plastycznych, przez zajęcia muzyczne, teatralne, aż po naukę języków obcych i zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo. Każde z tych zajęć jest prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, co gwarantuje najwyższą jakość edukacji. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich pasji w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Integracja i miła atmosfera

W naszym przedszkolu niepublicznym na Naramowicach kładziemy duży nacisk na integrację i budowanie pozytywnych relacji między dziećmi. Staramy się stworzyć atmosferę, w której każde dziecko czuje się bezpiecznie i akceptowane. Regularnie organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, takie jak pikniki, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi gośćmi, które sprzyjają integracji i wspólnemu spędzaniu czasu. Dzięki temu dzieci uczą się współpracy, empatii i szacunku do innych, co jest niezwykle ważne w ich dalszym rozwoju społecznym i emocjonalnym.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego przedszkola w Poznaniu. Piątkowo to jedna z dzielnic, z których przyjeżdżają do nas maluchy wraz z rodzicami. Mieścimy się w atrakcyjnej lokalizacji, dzięki czemu można bez problemu dostać się do nas nie tylko z Naramowic.

Jakościowe posiłki

Jednym z priorytetów w Przedszkolu Niepublicznym Gumisie jest zapewnienie dzieciom zdrowego i zbilansowanego jadłospisu. Współpracujemy z doświadczonymi dietetykami, aby nasze menu było nie tylko smaczne, ale także dostosowane do potrzeb żywieniowych małych dzieci. Oferujemy różnorodne posiłki, które są przygotowywane na miejscu ze świeżych i naturalnych składników. Regularnie organizujemy także warsztaty kulinarne dla dzieci, podczas których mogą one nauczyć się podstaw zdrowego odżywiania i samodzielnie przygotować proste potrawy. Dzięki temu przedszkolaki zdobywają ważne umiejętności i wiedzę na temat prawidłowego stylu życia.

Zachęcamy do zapisów do naszego prywatnego przedszkola na Naramowicach w Poznaniu.