Przedszkole – Poznań, Piątkowo

Przedszkole Niepubliczne Gumisie w Poznaniu, zlokalizowane blisko Piątkowa, to miejsce, gdzie każde dziecko może poczuć się jak w domu. Założone w 2005 roku jako "Gumisiowy Domek", przedszkole rozrosło się, oferując teraz szeroki zakres zajęć edukacyjnych i rozwojowych. Nasza placówka wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego malucha, a także bogatym programem nauczania, który obejmuje zarówno podstawy edukacyjne, jak i rozwijające zajęcia dodatkowe. Współpracujemy z lokalnymi artystami i organizacjami, aby zapewnić dzieciom dostęp do kultury i sztuki. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń, gdzie maluchy mogą bezpiecznie eksplorować świat, rozwijając swoje pasje i zainteresowania.

Odkrywanie talentów i pasji

W Przedszkolu Niepublicznym Gumisie stawiamy na rozwój wszechstronny naszych podopiecznych. Oferujemy bogaty program zajęć dodatkowych, który obejmuje warsztaty plastyczne, zajęcia teatralne, muzyczne oraz językowe. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich talentów w różnorodnych dziedzinach, co jest kluczowe dla ich wszechstronnego rozwoju. Nasze zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją przekazują wiedzę i umiejętności. Dzięki temu dzieci nie tylko uczą się nowych rzeczy, ale również rozwijają umiejętności społeczne.

Wspieranie rozwoju społecznego

W Przedszkolu Niepublicznym Gumisie przykładamy dużą wagę do nauki pracy w grupie i integracji społecznej. Dzięki różnorodnym zajęciom grupowym, takim jak warsztaty teatralne czy lekcje muzyczne, dzieci uczą się współpracy, dzielenia się i wzajemnego szacunku. Organizujemy również regularne spotkania z rodzicami i specjalne wydarzenia, które sprzyjają budowaniu silnej wspólnoty przedszkolnej. Nasza kadra pedagogiczna stale pracuje nad tym, aby atmosfera w przedszkolu blisko Umultowa była przyjazna i wspierająca, co jest kluczowe dla zdrowego rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci. To ważne zwłaszcza w przypadku podopiecznych, którzy rozpoczynają naukę w naszej placówce później – w trakcie roku szkolnego.

Zdrowe odżywianie i dbałość o dobre samopoczucie

Nasze przedszkole oferuje pełne wyżywienie, które jest dostosowane do potrzeb i preferencji żywieniowych każdego dziecka. Posiłki są przygotowywane z myślą o zdrowiu i zbilansowanym rozwoju maluchów, zawsze z wykorzystaniem świeżych i naturalnych składników. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni, że ich dzieci otrzymują wszystko, co najlepsze podczas pobytu w naszej placówce. Nasze menu jest regularnie aktualizowane i dostępne na oficjalnej stronie internetowej przedszkola, co pozwala rodzicom na bieżąco śledzić, co dzieci jedzą każdego dnia.

Zachęcamy do zapisów do naszego przedszkola w Poznaniu blisko Piątkowa!