Przedszkole – Umultowo

Nasze przedszkole blisko Umultowa to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się jak w domu. Zostało założone z myślą o zapewnieniu najmłodszym najlepszych warunków do rozwoju. Nasza placówka wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, a także bogatym programem edukacyjnym, który obejmuje zarówno naukę, jak i zabawę. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy mają specjalizacje w różnych dziedzinach, co pozwala na wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. W przedszkolu Gumisie w Umultowie dbamy o to, aby dzieci miały możliwość rozwijania swoich pasji i talentów, a także o to, aby każdy dzień w naszej placówce był pełen radości i pozytywnych wrażeń.

Przedszkole z wyżywieniem

W Niepublicznym Przedszkolu Misie w Umultowie stawiamy na zdrowie oraz harmonijny rozwój naszych małych wychowanków, dostarczając im zrównoważone i zdrowe posiłki, które są dostosowane do ich potrzeb. Nasze menu jest starannie komponowane przez ekspertów, aby zapewnić dzieciom dostęp do wszystkich substancji odżywczych niezbędnych dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju. Dzięki temu rodzice mają pewność, że ich pociechy mają zagwarantowane najlepsze odżywianie podczas pobytu w naszej placówce.

W Przedszkolu Niepublicznym Gumisie blisko Umultowa oferujemy szeroki zakres zajęć dodatkowych. Powstały, aby rozwijać umiejętności i zainteresowania dzieci w różnych dziedzinach. Od warsztatów plastycznych, przez zajęcia teatralne, muzyczne, aż po naukę języków obcych i eksperymenty chemiczne – każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Nasze zajęcia dodatkowe są prowadzone przez specjalistów i mają na celu nie tylko edukację, ale także rozwijanie pasji i talentów naszych podopiecznych.

Nasze przedszkole na Naramowicach to nie tylko miejsce nauki i zabawy, ale także przestrzeń, gdzie dzieci mogą bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności społeczne i emocjonalne. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami kultury oraz organizacji różnorodnych wydarzeń nasze przedszkole staje się centrum kulturalnym, które promuje wartości związane z obcowaniem ze sztuką i kulturą. To wszystko sprawia, że Gumisie to więcej niż przedszkole – to społeczność, która wspiera rozwój każdego dziecka.

Integracja w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk na integrację społeczną naszych przedszkolaków. Regularnie organizujemy różnorodne wydarzenia, takie jak koncerty, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi gośćmi, które nie tylko bawią, ale także uczą i rozwijają. Dzięki temu dzieci mają możliwość poznawania nowych osób i kultur, co jest kluczowe dla budowania otwartości i zrozumienia wobec innych. Nasze działania są zawsze przemyślane i dostosowane do wieku oraz potrzeb maluchów, co sprawia, że każdy z nich czuje się ważny i doceniany.