dzieci w przedszkolu

Misja Przedszkola Niepublicznego Gumisie

Misją Przedszkola Niepublicznego Gumisie jest dostarczać dzieciom dużo radości, ciepła, uśmiechu i zabawy. Tworzymy naszym podopiecznym możliwość doświadczania i twórczego przeżywania, a także oferujemy mnóstwo teatralnych i artystycznych wzruszeń. Naszym priorytetem jest słuchać, akceptować i spełniać marzenia Państwa dzieci.

Pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów dzieci cieszą się swoim dzieciństwem, uczestnicząc z radością i entuzjazmem w organizowanych przez nas warsztatach. Nasi absolwenci są przyszłymi miłośnikami sztuki i kultury. Odkrywamy w dzieciach różne talenty, takie jak aktorstwo, muzyka, plastyka i taniec.

Zabawa w teatr

W naszym przedszkolu zabawa w teatr jest jednym z narzędzi, które pomagają w wychowaniu dzieci. Zyskują one możliwość swobodnego kontaktu z rówieśnikami i oderwania się od codziennej rzeczywistości. Dzięki temu uczą się współpracy, zrozumienia innych oraz eksplorują różne formy sztuki. Dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, myślenie i zdolność do empatii, wnikając w emocje bohaterów teatralnych.

Nasi podopieczni śpiewają, tańczą i grają, ponieważ mają w sobie naturalną potrzebę wyrażania siebie. Teatralne Gumisie to wspaniały sposób, by wprowadzić je w świat teatru i sztuki. Działalność artystyczna w naszych placówkach jest kontynuowana od wielu lat. Aktywnie uczestniczymy i prezentujemy osiągnięcia dzieci na terenie placówki, w lokalnym środowisku oraz w całym Poznaniu.

przedszkole-dzieci-18
przedszkole-dzieci-19