teatr dzieci

Teatralne Gumisie

Nasi absolwenci to nie tylko dobrze wykształcone dzieci, ale przede wszystkim ludzie twórczy, wrażliwi, z poczuciem własnej wartości. Są to przyszli odbiorcy sztuki i kultury, którzy dzięki naszym staraniom, już od najmłodszych lat mają możliwość rozwijania swoich pasji. W naszych placówkach stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, odkrywając w każdym „pokłady” talentów: aktorskich, muzycznych, plastycznych i tanecznych. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i posiada w sobie nieodkryte jeszcze zdolności, które z naszą pomocą mogą zaowocować w przyszłości. Dlatego też nasze przedszkole to miejsce, gdzie talent ma szansę na rozwój, a dzieciństwo staje się czasem pełnym radości, odkryć i nauki poprzez zabawę.

Poprzez teatralne przedstawienia uczymy empatii, wyrażania emocji i budowania relacji z innymi. Dzieci uczą się także jak radzić sobie ze stresem i jak prezentować się przed publicznością. Zabawa w teatr to nie tylko nauka aktorstwa, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności, wyobraźni i umiejętności społecznych.

Aby dać naszym podopiecznym jeszcze więcej możliwości rozwoju, niedawno rozpoczęliśmy współpracę z Panią Mariolą Ryl Krystianowską, założycielką teatru TEatRyle, która od wielu lat wprowadza dzieci w świat teatralnej magii. Pani Mariola pomaga nam odkryć najgłębsze zakamarki wyobraźni dzieci, aby mogły świecić nie tylko na scenie, ale także w swoim codziennym życiu.

dzieci-zajecia-teatr-2
dzieci-zajecia-teatr-1